Też możesz pomóc: Przekaż swój 1% podatku na leczenie cierpiących zwierząt! KRS 0000406362 czujabol.org.pl
Umów wizytę

Personel

Lucjan Pazur

Specjalizacja: wsparcie mentalne pacjentów

Kot-rezydent, który mieszka w przychodni. Troszczy się o dobry nastrój naszych pacjentów oraz ich właścicieli. Lucek zajmuje szczególne miejsce pośród personelu naszej lecznicy.

czytaj więcej

Lek. wet. Monika Myziak

Specjalizacja: interna, choroby wewnętrzne

Właścicielka kliniki oraz lekarz weterynarii z wieloletnim doświadczeniem. W 2003 r. ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Na swoim koncie ma także szereg specjalistycznych kursów, dotyczących m.in. dermatologii w praktyce weterynaryjnej, a także profilaktyki oraz leczenia chorób zakaźnych u psów i kotów.

czytaj więcej

Lek. wet. Bartosz Napora

Specjalizacja: chirurgia, ortopedia, traumatologia, interna

Doskonały chirurg z „pewną ręką”. Na swoim koncie ma wiele pięknie zrośniętych i sprawnie funkcjonujących łapek po zwichnięciach i złamaniach. Wyleczył nie jedną wewnętrzną chorobę, jednak nie obce mu także zwierzęce problemy natury psychicznej.

czytaj więcej

Lek. wet. Paulina Markowska-Niska

Specjalizacja: interna, dermatologia psów i kotów

Nie straszne jej grzyby i pasożyty. To prawdziwa ekspertka w dziedzinie dermatologii psów i kotów. Świetnie radzi sobie jednak również z leczeniem innych chorób u zwierząt.

czytaj więcej

inż. tech. wet. Anna Hadryś

Specjalizacja: zootechnika

O hodowli zwierząt wie dosłownie wszystko. W 2015 r. ukończyła studia inżynierskie z zakresu zootechniki na Wydziale Nauk o Zwierzętach w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, jednak dużo przed ich rozpoczęciem wiedziała, że chce być weterynarzem.

czytaj więcej

Lek. wet. Renata Dziedzic

Specjalizacja: choroby psów i kotów

Weterynarz nie tylko z wykształcenia, lecz także z powołania. W 2005 r. ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Podczas studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim uzyskała zaś tytuł specjalisty chorób wewnętrznych psów i kotów.

czytaj więcej