Umów wizytę

Personel

Lucjan Pazur

Specjalizacja: wsparcie mentalne pacjentów

Kot-rezydent, który mieszka w przychodni. Troszczy się o dobry nastrój naszych pacjentów oraz ich właścicieli. Lucek zajmuje szczególne miejsce pośród personelu naszej lecznicy.

czytaj więcej

Lek. wet. Monika Myziak

Specjalizacja: interna, choroby wewnętrzne

Właścicielka kliniki oraz lekarz weterynarii z wieloletnim doświadczeniem. W 2003 r. ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Na swoim koncie ma także szereg specjalistycznych kursów, dotyczących m.in. dermatologii w praktyce weterynaryjnej, a także profilaktyki oraz leczenia chorób zakaźnych u psów i kotów.

czytaj więcej

Lek. wet. Bartosz Napora

Specjalizacja: chirurgia, ortopedia, traumatologia, interna

Doskonały chirurg z „pewną ręką”. Na swoim koncie ma wiele pięknie zrośniętych i sprawnie funkcjonujących łapek po zwichnięciach i złamaniach. Wyleczył nie jedną wewnętrzną chorobę, jednak nie obce mu także zwierzęce problemy natury psychicznej.

czytaj więcej

Lek. wet. Paulina Markowska-Niska

Specjalizacja: interna, dermatologia psów i kotów

Nie straszne jej grzyby i pasożyty. To prawdziwa ekspertka w dziedzinie dermatologii psów i kotów. Świetnie radzi sobie jednak również z leczeniem innych chorób u zwierząt.

czytaj więcej

inż. tech. wet. Anna Hadryś

Specjalizacja: zootechnika

O hodowli zwierząt wie dosłownie wszystko. W 2015 r. ukończyła studia inżynierskie z zakresu zootechniki na Wydziale Nauk o Zwierzętach w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, jednak dużo przed ich rozpoczęciem wiedziała, że chce być weterynarzem.

czytaj więcej

Lek. wet. Jan Plasota

Specjalizacja: chirurgia, ortopedia, traumatologia

Uwielbiany przez zwierzęta specjalista od ich fizycznych i psychicznych problemów. Chirurgia, ortopedia i traumatologia nie mają przed nim żadnych sekretów. 

czytaj więcej