Umów wizytę

Personel

Lucjan Pazur

Specjalizacja: wsparcie mentalne pacjentów

Kot-rezydent, który mieszka w przychodni. Troszczy się o dobry nastrój naszych pacjentów oraz ich właścicieli. Lucek zajmuje szczególne miejsce pośród personelu naszej lecznicy.

czytaj więcej

Lek. wet. Monika Myziak

Specjalizacja: interna, choroby wewnętrzne

Właścicielka kliniki oraz lekarz weterynarii z wieloletnim doświadczeniem. W 2003 r. ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Na swoim koncie ma także szereg specjalistycznych kursów, dotyczących m.in. dermatologii w praktyce weterynaryjnej, a także profilaktyki oraz leczenia chorób zakaźnych u psów i kotów.

czytaj więcej

Lek. wet. Bartosz Napora

Specjalizacja: chirurgia, ortopedia, traumatologia, interna

Doskonały chirurg z „pewną ręką”. Na swoim koncie ma wiele pięknie zrośniętych i sprawnie funkcjonujących łapek po zwichnięciach i złamaniach. Wyleczył nie jedną wewnętrzną chorobę, jednak nie obce mu także zwierzęce problemy natury psychicznej.

czytaj więcej

Lek. wet. Paulina Markowska

Specjalizacja: interna, dermatologia psów i kotów

Nie straszne jej grzyby i pasożyty. To prawdziwa ekspertka w dziedzinie dermatologii psów i kotów. Świetnie radzi sobie jednak również z leczeniem innych chorób u zwierząt.

czytaj więcej

Lek. wet. Renata Dziedzic

Specjalizacja: choroby psów i kotów

Weterynarz nie tylko z wykształcenia, lecz także z powołania. W 2005 r. ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Podczas studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim uzyskała zaś tytuł specjalisty chorób wewnętrznych psów i kotów.

czytaj więcej

Lek. wet. Anna Banaszek

Specjalizacja: okulistyka

O tym, aby zostać weterynarzem, marzyła już jako dziecko, jednak dopiero na studiach odnalazła specjalizację, którą pokochała – okulistykę. W 2011 r. ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

czytaj więcej