Umów wizytę

Specjalizujemy się

Chirurgia

Lekarz prowadzący: Lek. wet. Bartosz Napora

Chirurgia weterynaryjna to jedna ze specjalności naszej przychodni. Wszyscy zatrudnieni u nas weterynarze-chirurdzy są pasjonatami swojej dziedziny i stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz zdobywają nowe umiejętności, bazując na najnowszym dorobku światowej weterynarii.

czytaj więcej

Cukrzyca

Lekarz prowadzący: Lucjan Pazur

Cukrzyca to jedna z najczęstszych chorób endokrynologicznych u psów. Objawy najczęściej pojawiają się u zwierząt starszych.

czytaj więcej

Żywienie i dietetyka

Lekarz prowadzący: Lucjan Pazur

Prawidłowe odżywianie jest kluczowe dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia zwierząt. Dlatego przykładanie troski do tego, co je nasz pupil, to najlepszy sposób na zapewnienie mu szczęśliwego i długiego życia.

czytaj więcej

Diagnostyka obrazowa

Lekarz prowadzący: Lek. wet. Jacek Wośko

Prawidłowa diagnoza to klucz do sukcesu w leczeniu. Jej postawienie jest możliwe m.in. dzięki różnym technikom z zakresu radiologii i ultrasonografii.

czytaj więcej

Kardiologia

Lekarz prowadzący: Lucjan Pazur

Coraz więcej małych zwierząt zmaga się z obecnie chorobami serca. Ich rozwój mogą powodować m.in. nadwaga, nieprawidłowa dieta, brak ruchu, czynniki genetyczne, a także współistniejące schorzenia innych układów i narządów.

czytaj więcej

Dermatologia

Lekarz prowadzący: Lek. wet. Paulina Markowska-Niska

Niemal każde zwierzę co najmniej raz w życiu zmaga się z problemami skórnymi. Najczęstszymi objawami, które niepokoją właścicieli naszych pacjentów są: świąd i zmiany skórne, takie jak: krostki, zaczerwienienia czy guzki.

czytaj więcej